Horská chata Krakonošův sen

Hledat

Přejdi na obsah

Běžecké tratě skiareál Horní Mísečky - aktuální stav běžeckých tratí

Aktivity > Zimní aktivity > Běžecké lyžování

Kamera v prostoru dolní stanice lanovky Horní Mísečky

On-line kamera - dolní stanice lanovky Horní Mísečky

Kamera v prostoru horní stanice lanovky na Medvědíně

On-line kamera - horní stanice lanovky Medvědín

Aktuální předpověď počasí Horní Mísečky - Medvědín


Běžecké tratě Horní Mísečky

Pokud jste vášniví běžkaři a ubytujete se v naší horské chatě Krakonošův sen, čeká Vás při návštěvě běžeckého areálu na Horních Mísečkách sportovní zážitek v podobě perfektně upravených běžeckých tratí pro klasiku i bruslení. Výchozím místem pro běžkaře je na Horních Mísečkách běžecký stadion, který naleznete nedaleko centrálního parkoviště v prostoru před restaurací Stopa v nadmořské výšce 1012m n.m. Jedná se o jeden z nejkrásnějších běžkařských stadionů u nás. Už první pohled na zasněženou horu Kotel Vás zcela jistě osloví.
Zdejší tratě určené pro sportovní běžecké lyžování jsou každý den perfektně upraveny pro oba běžecké styly a nejsou nijak zpoplatněny. V prostoru startu a cíle jsou k dispozici veřejné šatny, sociální zařízení a bufet. Tratě splňují parametry pro světový pohár a jsou v délkách 1,5km; 2km; 3km; 5km; 7,5km a 10km. Jednotlivé okruhy jsou označeny informačními tabulkami.
Na Horní Mísečky se dopravíte autem, autobusem nebo skibusem. Skibusy jezdí z Vítkovic zdarma. Zastávka skibusu Vítkovice-škola je od naší chaty vzdálena cca 150m. V případě dopravy autem doporučujeme v hlavní sezóně vyrazit včas. Centrální parkoviště bývá velmi často obsazeno již v ranních hodinách. Jízdní řády autobusů a skibusů naleznete v sekci Jízdní řády. Tratě jsou dostupné také z Janovy hory, která je s Horními Mísečkami spojena upravenou běžeckou tratí. Je tedy možno od naší chaty vyrazit pěšky nebo autem na Janovu horu a zde si obout běžky. Upravená běžecká trať prochází lesem nad chatou Tereza.

Celá obrazovkaZpětPlayDalší

Restaurace Stopa - otevírací doba:
9:00 - 17.00 hod.

Kontakt:

Restaurace Stopa
Horní Mísečky
512 38 Vítkovice v Krkonoších

Tel.: +420 606 791 409

Vítejte | Pronájem | Aktivity | Krkonoše | Kamery | Mapy | Kontakt | Mapování stránky


Pod nabídky:


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku