Horská chata Krakonošův sen

Hledat

Přejdi na obsah

Novinky

Pronájem

6/2014 - Závesný slunečník - průměr 300 cm

Pro letošní letní sezónu jsme zařízení pro pobyt na naší zahradě rozšířili o kvalitní, robustní, závěsný slunečník s větráním, klikou a nastavitelnou výškou o průměru 300 cm x V250 cm. Snažíme se tak co nejvíce zpříjemnit Vás pobyt v letních slunných dnech vedle vytápěného bazénu, který je tolik oceňovám našimi návštěvníky.

5/2013 - vyměnili jsme všechna okna

Ve spolupráci se zastoupením společnosti Oknoplast pana Marka Sankoviče jsme vyměnili všechna okna v domě. Použit byl špičkový sedmikomorový profil Winergetic Premium s izolačním trojsklem a systémem středového těsnění. Věřímě, že nová okna zvýší Váš zážitek z pobytu u nás.

9.12.2012 nové ADSL připojení k internetu + WiFi přístupový bod

Ve spolupráci s T-Mobile Czech republic a.s. jsme pro Vás zprovoznili připojení k internetu technologií ADSL o rychlosti cca 6Mbit + WiFi přístupový bod, pomocí kterého můžete v celém domě k internetu připojit své notebooky, tablety nebo chytré telefony. Rychlost linky je vzhledem ke vzdálenosti našeho domu k nejbližší telefonní ústředně 6Mbit, ale věříme, že i tato rychlost bude dostačující pro Vaší běžnou činnost v čase odpočinku. Děkujeme tímto za perfektní spolupráci při realizaci datových služeb pracovníkům prodejny T-Mobile v Litoměřicích!

1.7.2012 - Trampolínový set inSPORTline FROGGY 305 cm

Zakoupili a zprovoznili jsme trampolínový set inSPORTline 305 cm Froggy včetně ochranné sítě a schůdků. Díky důmyslně navržené konstrukci s mnoha bezpečnostními prvky, maximálně pružné a odolné odrazové ploše a důrazu kladenému na maximální bezpečnost a užitnou hodnotu splňuje tato trampolína přísné bezpečnostní normy EN-71 německé zkušebny TÜV NORD a ASTM Internacional. Věříme, že si s ní užijete spoustu zábavy...

1.3.2011 - Nový stůl na stolní tenis

Zakoupili jsme pro Vás stůl na stolní tenis od německé firmy SPONETA. Vysoce kvalitní stoly SPONETA jsou určeny jak pro volný čas a zábavu, tak k vrcholovým soutěžím na mezinárodní úrovni. Večer nebo v případě horšího počasí se tedy můžete odreagovat touto neobyčejně zábavnou hrou, kterou proslavil také Tom Hangs ve filmu "Forest Gump".

Vítejte | Pronájem | Aktivity | Krkonoše | Kamery | Mapy | Kontakt | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku